| Illuminati2016 a întrebat:

Stie careva daca poti sa pui la pariuri sportive cu monede de 10, 50 Bani?

3 răspunsuri:
| Sandor12921 a răspuns:

De ce sa pui cu monede de 50 de bani? Schimba in minim 5 lei si pune asa, sau daca chiar nu ai schimba in de 1 leu, sper ca intrebarea ta sa fie puss la misto!

| DeniiSupreme a răspuns:

Eu stiu ca nu. Fratele meu folosteste doar hartii, nu si monede. Mai bine ii schimbi si va fi totul ok, bafta.

| Illuminati2016 explică (pentru DeniiSupreme):

Am dat faliment ai nu mai am bani de hartielaughing(am 1600 ron da nu vreau sai irosesc la pariuri