| Max1993 a întrebat:

stie cineva ce poti aduce din germania, austria pentru a se vinde in romania? bineinteles inafara de droguri sau alte prostii....masini,mobila,electrocasnice nu mai se vand ca si inainte...

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cauciucuri auto, electronice, electrocasnice, poate chiar masini, pe care sa le dezmembrezi in tara.

| mixxjim a răspuns:

Nu se mai vinde nimic ca inainte, lumea e tot mai saraca si se limiteaza la strictul necesar, nici macar mancarea nu se mai vinde ca inainte. Plus ca acum sunt atat de multe magazine, cu orice, si online si directe, ca e tot mai greu sa intri pe piata cu ceva.

| Melcul a răspuns:

Haine,incaltaminte si parfumuri

| idx a răspuns:

In principiu poti vinde orice atat timp cat oferi spre vanzare acelasi produs sau serviciu, dar la un pret mai mic sau mult mai mic decat concurenta.

| TodireanuDan a răspuns:

Salutare. Ai idee dacă la vama putem trece fără probleme cu mobila sau electrocasnice?