| lungullg a întrebat:

stiti pe cineva care ofera bani cu acte la notariat (dar sa fie de incredere) am nevoie de 1000 de euro si nu mai am cum sa fac credit la banca (nici cu garantii nici cu cartea de munca)
Multumesc!

2 răspunsuri:
| einenebun23 a răspuns:

Nu cunosc pe nimeni dar ai putea apela la cei de la Provident. Numai ca toata problema e ca la ei trebuie data rata saptamanal dar intr-un an scapi de rata.

| lungullg explică:

Nu mai vreau provitent am avut si nu mi-a placut de loc de ei pur si simplu sunt neseriosi una discuti alta face