| gabriel1984 a întrebat:

..
sunt afiliat la clickbank (cei care cunosc stiu despre ce e vorba) dar nu am reusit sa fac nimic.intrebarea e ca am gasit un blog care ma directionat catre un site.http://clickbank-monei.blogspot.com/ acesta spune ca iti arata toate secretele clickbank totul de la a la z credeti ca ar merita sa cumpar cursul? astept raspunsurile voastre...

1 răspuns:
| 1n3x a răspuns:

Deci el a facut mii de dolari (conform pozelor care pot fi false) si nu isi permite un domeniu.com? Sa fim seriosi, asta e scam toata ziua.