| VladutAnghel a întrebat:

Sunt elev în clasa a vina și as vrea sa obțin bani ca sa îmi cumpăr un calculator nou.Stiti o metoda de a face bani? Primesc bursa dar nu este suficienta! Fundita#

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ce clasa este "a vina"?
Daca indeplinesti conditiile poti depune cere pentru obtinerea unui calculator prin Programul Euro 200.
Il poti obtine daca esti elev sau, sa ai venitul lunar pe membru de familie de pana la 150 lei si nici un membru de familie sa nu fi beneficiat de acest program.
De asemenea poti aduna bani din bursa, alocatie, cei dati de parinti, facand mici servicii rudelor, vecinilor, prietenilor, cunostintelor, etc.

3 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Poti incerca sa joci marketglory din care tot poti scoate bani, iti las aici linkul meu daca doresti sa te inscrii de pe el, si astept un mesaj pe privat daca te hotarasti sa faci bani de pe site-ul asta. http://www.marketglory.com/strategygame/Spartak993

Răspuns utilizator avertizat
| Adib123 a răspuns:

O metoda f. buna pentru a face bani fara sa investesti nimic ar fi asta http://3afaceri.blogspot.ro/2015/06/pet-sitter.html, sa ai grija de animalele de companie.