| yAdrian a întrebat:

Sunt in clasa a X-a(acum am trecut) liceu agricol >- turism ai alimentatie publica. M-am hotarat sa lucrez in cadrul armatei. Dupa finalizarea liceului ce trebuie sa fac? Am inteles ca Academia De Politie?! Sau Facultatea de Ofiteri/Sub Ofiteri(sau ce e)? Si trebuie sa stiu bine vreo materie ceva?

5 răspunsuri:
| yAdrian explică:

Astept mai multe detalii despre ce trebuie sa fac sa am un loc asigurat in cadrul armatei dupa liceu. Asta ma intereseaza!

| psycho771 a răspuns:

Pentru facultatea de ofiteri/ sub ofiteri nu stiu, nu te pot ajuta.
la academie se intra destul de greu, sunt cate 10 candidati pe un loc. se da admitere din romana, parca istorie, o limba straina si sport. muuuult sport. trebuie sa te interesezi mai bine si sa incepi sa te pregatesti din timp... succes! happy

| YourDeath a răspuns:

Esti cumva din Turnu- Magurele?laughing

| yAdrian explică (pentru YourDeath):

Conteaza?

| YourDeath a răspuns (pentru yAdrian):

Auzi la el...Maa Aditzalaughing Vrei sa te faci bucatar la armata? Te iau aia in Pakistan si te pun sa gatesti gandaci...stai tu calm laughing Eh glumesc, te-as ajuta cu placere daca as sti cevalaughing