| Felix_Felix_1999 a întrebat:

Salut TPU;
Tocmai ce am terminat scoala si ma pregatesc de admiterea la facultate; deci nu am un venit stabil.
As dori sa-mi cumpar un playstation 4(2000 de lei) in rate; este posibil sa pot face rost de el fara o adeverinta de venit? Sau sa accesez un credit fara adeverinta de venit? Dupa cum puteti vedea suma nu este mare.La telefoane de exemplu se poate cu abonamente; sa-ti iei Samsung s10 cu un contract de abonament la Orange sau Vodafone; ar trebui sa existe si o solutie pentru achizitionarea unei astfel de console.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu o sa poti, pentru rate se cere adeverinta de venit cu caracter de continuitate, macar pe durata ratelor.