| PSyche_VErde_1989 a întrebat:

users,

As vrea sa-mi deschid un fel de business si sa fac haine personalizate, intrebarea mea este simpla.

Ce imi trebuie pentru a face asta, am inteles ca ar trebui presa, foaie de transfer si alte lucruri.

Am tot facut research insa nu am gasit nimic, mi-ar trebui niste link-uri de unde pot cumpara tot ceea ce trebuie, funda, multumesc!

2 răspunsuri:
| Liviuuuuuuuuuuuuuuu a răspuns:

Https://m.aliexpress.com/......78847.html asta e un kit complet, fara cerneala cred. Iti dau si 10 giga de designuri plus filmulete sa te invete. O sa platesti tva 19% si vama 5% peste pretul afisat cand o sa iti vina coletul la posta. In total cred ca vreo 410 dolari

| CM7YRE a răspuns:

Uite doar o idee sa te ajute:
https://www.olx.ro/......aZ4hF.html