| SucDăMere a întrebat:

Vin cu o întrebare, sunt ușor nedumerit, încep prin a va spune ce s-a întâmplat, trebuia să merg sa plătesc o factura în valoare de 30 de lei, femeia de la magazin, scanează, și aud ca am de plată 46 de lei, când am auzit, am spus, doamnă, eu nu plătesc, îmi spune "Cum sa nu platesti"! În final, am plătit pentru ca ma certam cu ea de 30 de minute, și îmi spunea ca nu ma lasă să plec pana nu plătesc. Întrebarea este! Ce îmi putea face femeia respectiva, dacă luam factura și nu plăteam? Fundă

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Ea nu are nici o treaba. Cred ca ai platit ultima factura mai tarziu iar intre timp s-a emis cealalta. Si era inclus si ceva din vechea factura.

| SucDăMere explică (pentru darrio2007):

Deci, pot sa plec, pur și simplu dacă nu îmi convine?

| darrio2007 a răspuns (pentru SucDăMere):

Da. Nu o intereseaza pe ea sau pe altcineva, când si cât platesti tu. Probabil ca ea deja tastase suma si nu a vrut sau nu stia cum sa modifice in aparat.

| SucDăMere explică (pentru darrio2007):

Mersi pentru lămurire! Salut!winking

| darrio2007 a răspuns (pentru SucDăMere):

Cu placere!