| Stefan1992m a întrebat:

Vreau niste solutii de la voi, am un spatiu de aproximativ 40mp dar nu are un vad prea bun.in fata mea sunt deja 2 magazine alimentare. Ce idee de afacere as putea porni?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cauta in orasul tau ce magazine /servicii cautate, dar din care nu exista in zona ta.
Cu cat este mai rar si mai cautat, cu atat va fi o afacere mai buna. happy

| darrio2007 a răspuns:

Ceva care nu exista prin zona.

| Violleta2022 a răspuns:

Pune-o crasma, ca alea nu-s niciodata prea multe, mai ales daca dai pe credit.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În ce oraș? În ce zonă? Vadul nu este bun din cauză că nu trece prea multă lume pe acolo, sau din cauza celor două magazine alimentare?
După alimente, cele mai cumpărate produse sunt hainele. Un outlet de haine și încălțăminte second hand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il inchiriezi si ai un venit constant, indiferent de vad si de ce magazine ai imprejur.
Si asa e bataie de cap daca faci magazin sau altceva. Ca poti sa iesi si pe minus intr-o zi proasta.
Asa daca il inchiriezi, macar ai un venit stabil si constant.

| JustMeDeea2019 a răspuns:

O frizerie dacă te pricepi?

| an0nline a răspuns:

Cerceteaza cererea vezi ce le lipseste oamenilor din zona
Bar
Patiserie
Brutarie
Haine incaltaminte
Piata
Butelii
Xerox
Sala de sport
Pacanele