| Skrillex123 a întrebat:

Salut TPU, vreau niste sugestii bune de numere pentru Lucky Six va rog

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

O sugestia utila ar fi sa te lasi de jocuri de noroc si alte mijloace promovate masiv pentru a,, castiga bani''. Aceste firme traiesc pe spatele celor care viseaza sa se imbogateasca peste noapte si ofera si ele un premiu din cand in cand pentru a nu comenta lumea ca e totul aranjat. Chiar Sorin Constantinescu (fost presedinte al Asociatiei Cazinourilor Romania) spune:,, Jobul tău este să transformi un client în dependent, asta e meseria ta, de asta ești pus acolo". Cazinouri, jocuri de noroc, pacanele, pariuri si toate astea intra in aceeasi oala din punct de vedere al castigurilor pe bune.

| ReddY25 a răspuns:

Lasă porcăriile

Răspuns utilizator avertizat