| Dan20199 a întrebat:

Vreau să bag 20 lei de pe cardul meu într-un joc ca este reducere.
Dar problema este că am cardul de o lună și nu am experiență în a transfera banii într-un joc, îmi cere numărul cardului, unde îl pot găsi?

Răspuns Câştigător
| All4QuestionS a răspuns:

Pe card, este acel nr mai lung și cel ce se vede cel mai clar, o sa îți ceară și data când expira care se afla pe aceeași parte a cardului, numele de pe card și un cod de 3 cifre de obicei aflat pe spatele cardului lângă o bara Neagră

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe card il gasesti

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pe card este un număr lung pe față.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul se afla pe card.