Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa dau o comanda de pe Amazon si nu stiu despre taxe si altele de genul. Comanda este in valoare de 41 de lire si sunt 3 produse ( o placa de sunet, un microfon si o carcasa pentru telefon ). Am urmatoarele intrebari : Ce taxe exista, daca exista, si cat sunt? Coletul ajunge acasa sau la vama? Cine il aduce, posta romana? In cat timp ajunge?
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| andyblank a răspuns:

Daca comanzi de pe Amazon.uk nu o sa ai taxe. Coletul iti ajunge acasa prin curier.