| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac într-o zi fără investiții(sau în mai multe zile) 50€ pe paypal. Cum pot face? Cine îmi zice va primi coroana.

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Ia stai tu putin si mediteaza singur...

Daca ar exista o metoda sa faci 50 de euro pe zi fara nici o investitie, fara munca si fara cunostinte, nu ar incerca sa faca asta toti oamenii de pe pamant? Sau crezi ca exista o metoda secreta, pe care cineva ti-o va spune pe TPU doar pentru ca ai intrebat?

Sau ai impresia ca esti primul om din lume care s-a gandit ca i-ar placea sa castige bani nefacand nimic?

| AlexC433 a răspuns (pentru johnnny123):

Nu fără cunoștințe stai calm! Știu HTML C++ și Photoshop.

| johnnny123 a răspuns (pentru AlexC433):

Pai si daca esti atat de specialist, de ce mai trebuie sa pui intrebarea asta aici? Stii HTML, C++ si Photoshop, dar nu stii cum sa folosesti internetul pentru a gasi proiecte?

Crezi ca un doctor intra pe TPU si intreaba "cum sa fac într-o zi fără investiții 50€ pe paypal"?

| AlexC433 a răspuns (pentru johnnny123):

În aproape toate proiectele trebuie sa dai o suma înainte de a face bani (crede ma)