| Manolache_Vlad_1999 a întrebat:

Vreau sa gazduiesc un coleg de facultate la mine acasa...
Cat ar trebui sa-i cer pe luna?
Am un apartament in Bucuresti,Pipera, Iancu Nicolae, 3 camere, 120 mp+balcon.Ma gandeam sa-i cer un pret all inclusive.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Cauta si tu in zona aia cat sunt chiriile si inspira-te. Si pe langa "chirie" cere-i sa impartiti si cheltuielile la 2.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti face cu el un troc avantajos amandurora: tu ii dai un loc unde sa doarma, iar el sa achite toate cheltuielile aferente apartamentului (cheltuieli comune + facturi).

| sierra1 a răspuns (pentru Bula):

Sau fii mai flexibil și faceți totul pe din două (cu excepția piepenului si a amicei)

| Bula a răspuns (pentru sierra1):

Amicele se impart in toata facultatea. big grin

| sierra1 a răspuns (pentru Bula):

Măcar de ochii lumii să zică altfel

| AdiSăcuiu a răspuns:

Salut! As fi interesat de oferta dar voiam sa stiu daca are apucaturi de penthouse? As oferi 1000 de lei pe lună dar as dori sa imi fie adusa mancare pe tava la pat!

| AdiSăcuiu a răspuns:

Salut! Sunt interesat si sunt curios daca are apucaturi de penthouse?! Ca as oferii 1000 de lei pe luna daca mi se aduce tava cu mancare la pat!