| Ivanoviciii a întrebat:

vreau sa ma angajez cate 6 ore, ori la kfc ori la mec, am fost la MEC și cei de acolo mi au spus ca salariul este de 1000 lei și bonuri de masa dar nu mi au spus cate și cei de la kfc mi au spus că 1100 și bonuri de masa dar la fel nu mi au spus cate, nu știu unde sa ma angajez si sa-mi fie mai bine, vreau sa nu fie asa mare agitație și sa fie salariul mai bun, voi unde îmi recomandați sa ma duc?! FUNDA

Răspuns Câştigător
| Laura78 a răspuns:

Inainte sa te decizi cum iti va fi mai bine ar trebui sa cunosti toate detaliile, deci du-te si intreaba care esti valoarea si numarul bonurior de masa. Trebuie sa te asiguri mai apoi ca poti tine pasul si cum la Mc Donald's e foarte aglomerat si e mare agitatia, ar fi mai usor la KFC. Eu cred ca la KFC este mai avantajos pentru ca nu este la fel de aglomerat, primesti o suma mai mare de bani, 100 de lei si pe langa asta mai primesti si bonurile de masa, desi cu sau fara ele, la KFC ar fi mai avantajos. Oricum, daca nu iti place mediul in care lucrezi, poti renunta cu prima ocazie si sa incerci ceva diferit, pana la urma vei castiga experienta.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

SE da cate un bon de masa pentru fiecare zi lucrata, deci depinde cate zile lucrezi pe luna. Agitatie e in ambele locuri, salariul este destul de bun avand in vedere ca e vorba de o munca necalificata si de doar 6 ore pe zi, alege serviciul cel mai apropiat de casa.

| Adry05 a răspuns:

Tine cont si de zona unde sunt amplasare. Du-te la ala de nu e asa central. Si eventual alege KFC, e mai popular MC-u zic eu.

| Adry05 a răspuns:

Tine cont si de zona unde sunt amplasare. Du-te la ala de nu e asa central. Si eventual alege KFC, e mai popular MC-u, zic eu.

| Cristiana_Luiza_1997 a răspuns:

Dude la KFC, la MC e prea marea agitație.
Funda?