| Mihai99182 a întrebat:

Vreau sa ma angajez la vara ca ajutor de ospatar si am gasit pe cineva care imi da 1.600 de lei pe luna si programul este in felul urmator:
de la 07:30-10:30 apoi 11:30-15:00 apoi 19:00-22:30. Mie unul mi se par putine ore de odihna. Voi ce spuneti? Merita?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă vrei mai multe ore de odihnă, stai acasă și odihnește-te.
Ca ajutor de ospătar, înveți meseria de ospătar.
Apoi vei avea poate un venit dublu cu acelaș orar.

| aimullah123 a răspuns:

Daca tie iti place merita.

| Mihai99182 explică (pentru aimullah123):

Nu stiu daca imi place, nu am mai lucrat pana acum

| aimullah123 a răspuns (pentru Mihai99182):

Pai stai in picioare tot timpul, te duci la oameni si le iei comanda si le duci la masa cand e gata. Si te tot plimbi asa de la client la bucatarie sau la bar si inapoi