| MarinelGoj a întrebat:

Vreau să-mi spuneti care este prețul corect pentru un S7 edge, 10/10 tehnic 10/10 estetic. La mâna a doua bineînteles.

Răspuns Câştigător
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Pretul "corect" este fixat de piata si depinde de cerere si oferta. Vrei sa cumperi sau sa vinzi? Te uiti de exemplu pe www.olx.ro si vezi cam care e gama de preturi cerute pe un telefon ca al tau, la ce pret "dispare" de pe site si in cat timp, etc. In ultima instanta depinde sa gasesti clientul dispus sa-l cumpere. Poti face un asemenea "studiu de piata" foarte simplu daca stii sa folosesti functiile siteului.