Vreau sa returnez un produs și mă gândeam să chem o mașină de la fan Courier la mine acasă ca să-mi preia coletul și să-l ducă la destinație. Aveți idee cât costă transportul?

Răspuns Câştigător
| MValentin a răspuns:

Uite, am linkul perfect pentru tine. https://www.fancourier.ro/estimare-cost/

La valoare declarată și la ramburs ce scriu?

2 răspunsuri:
| Andrei200202 a răspuns:

Depinde unde locuiești.
Dacă stai într un sat ceva depărtat de oraș va fi mai scump. Dacă stai in oraș, mai ieftin.
Acum depinde si greutatea produsului. Eu spre exemplu am chemat un curier (stau la 35 km de oras) si m-a costat 60 de lei, produsul având 1 kilogram. Dacă eram din oraș ar fi costat in jur de 25 lei. Vezi că ti-a dat un băiat link mai sus