| Darius45633 a întrebat:

vreau sa va intreb ce înseamnă confirmat integral la statusul unei comenzi.Ieri am comandat in noaptea albă și de atunci îmi apare la statusul comenzii confirmat integral.cam cat timp ar trebui sa îmi scrie confirmat integral?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Pai asta inseamna ca e plasata comanda si ca urmeaza sa o proceseze, dar de azi dimineata pentru ca ei noaptea nu lucreaza. Azi ar trebui sa plece produsul din depozit si maine sa fie livrat spre tine.

2 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Confirmat integral inseamna ca toate produsele din comanda exista pe stoc si vor fi expediate. Urmeaza sa fie adunate la un loc intr-o cutie (sau mai multe) si apoi inmanate firmei de curierat. Din momentul inmanarii catre curier ar trebui sa vina in ziua urmatoare sau peste 2 zile, in functie de cat de aglomerata e si firma de curierat.

| Darius45633 explică:

Apropo, am uitat sa menționez că am comandat de pe media galaxy