| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa vand si eu un teren de 36 de ari, la țară, intr-o zonă în care incep sa se faca case. Cat aș putea lua pe el?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Depinde de foarte multe. Localitatea, distanța pînă la șosea, rețeaua de electricitate, gaz, dacă există drum până la teren sau nu, dacă e plat sau în pantă, distanța până la oraș, dacă este îngrădit sau nu.

| CapDeSfecla a răspuns:

Cred ca ce mai potrivit ar fi sa contactezi un evaluator sa te lămurească el.