| Bogdn10 a întrebat:

Salut,

Unde pot sa imi fac o carte de vizita in Bucuresti?
Am buget 300 RON. Vreau cat mai multe exemplare.
Multumesc,

Răspuns Câştigător
| BogdanRoxanaDove a răspuns:

Buna

Poti sa iti faci carte de vizita in mall SUN piazza daca locuiesti in zona Berceni - Bucuresti.
Insa acolo doar iti printeaza cartea de vizita - trebuie sa gasesti un designer sa iti faca cartea de vizita. Adica sa iti deseneze un logo, sa iti scrie numele si celelalte informatii utile pe care le-ai putea dori pe cartea de vizita
- nume prenume
- telefon
- mail
- adresa birou
- website
- profil linkedin

etc

pentru a lucra cu un designer de carti de vizita iti recomand abietti de la Grow Wise

http://growwwise.com/branding-agency/

Sa iti mearga bine!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

In orice mall găsești o firmă in domeniul ăsta