| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Unde pot vinde si eu PlayStation3 cu 10mil + 2 jocuri naruto shippuden ultimate ninja storm 2 si generation, si naruto shippuden ultimate ninja storm 3 cu 175 lei.Va rog sa-mi spuneti

6 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Pe net. Insa cam atat costa el nou..si jocurile alea nu stiu cine ti le ia. Bafta.

| darius51 a răspuns (pentru charleslouboutin):

E cu 1-2 mil mai ieftin, si jocurile, deca-ti sa-ti dea mario( un exemplu)...

| DoctorChucky a răspuns:

Pe net?

| darius51 a răspuns (pentru DoctorChucky):

Da si pe net, oriunde numa sa-l vand.

| Miriapod007 a răspuns:

Incearca AFI Cotroceni dar sunt mai scumpe

| n11cu a răspuns:

Cauta pe google site-uri de anunturi..este chiar asa imposibil sa faci o cautare?