| anonim_4396 a întrebat:

Vineri am dat sa imi bag banii de pe paypal pe card si nici macar acum nu mi-au intrat in cont. Pe site-ul celor de la Paypal imi arata : "Payment Status: COMPLETED ". E normal sa dureze atat? E prima oara cand am dat sa transfer de pe paypal pe card.

Răspuns Câştigător
| AutumnDay a răspuns:

Buna! Vor intra pana diseara sau maine. In circa 2-3 zile lucratoare inta. Oricum, pe site scrie ceva gen 5-7 zile, daca nu ma insel, deci in cazuri rare. ar putea dura chiar mai mult de 3 zile, insa personal, nu mi s-a intamplat niciodata sa dureze mai mult.

| hanonime a răspuns (pentru AutumnDay):

I-am primit azi.

2 răspunsuri:
| cyupaku a răspuns:

Am auzit multe smecherii cu astfel de chestii, da-te tare la banca, fa iures