| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Vreau sa comand un telefon pe internet si nu stiu ce sa completez niste date daca ma puteti ajuta...

Exact asa scrie.

Pasul 1: Detaliile livrarii

* Nume: (Aici stiu scriu numele de familie )

* Prenume: (prenumele meu)

* CNP: ( CNP MEU)

* Telefon: (NR DE TELEFON)

* Adresa: ex : Judetul Giurgiu Comuna Paduraru 263 (stau la tara si nu stiu daca sa mai pun nr de la poarta )

Adresa secundara:?

* Oras: Cum am mai spus stau la tara ce oras pun?

* Tara: Romania

Judet: Giurgiu

* Cod postal: Ex:837321

Multumesc frumos.

Salveaza adresa in agenda

Vreau si livrarea la aceeasi adresa

Răspuns Câştigător
| DarkLaden a răspuns:

Pasul 1: Detaliile livrarii

* Nume: (Aici stiu scriu numele de familie ) Da

* Prenume: (prenumele meu) DA

* CNP: ( CNP MEU) DA

* Telefon: (NR DE TELEFON) de fix sau mobil al tau

* Adresa: ex : Judetul Giurgiu Comuna Paduraru 263 (stau la tara si nu stiu daca sa mai pun nr de la poarta ) Judet, localitate, nr casei strada

Adresa secundara:? Nu are steluta deci nu trebuie completata

* Oras: Cum am mai spus stau la tara ce oras pun? Localitatea

* Tara: Romania
Judet: Giurgiu da

*Cod postal: Ex:837321 da
Multumesc frumos.

Salveaza adresa in agenda

Vreau si livrarea la aceeasi adresa aici creca trebuie bifata
FUNDA?

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

La adresa secundara nu treci nimic, in rest ai completat corect.