| Rez0o a întrebat:

Vreau sa devin reprezentant la o firma de cosmetice. Avand in vedere ca am fost si la Lady's si la Margo,vreau altceva. Persoanelor care-mi cumparau produsele nu le convenea sa-mi de-a o suma de bani in avans. As vrea ceva gen Avon sau Oriflame, acestea doua fiind excluse. In concluzie vreau sa devin reprezentant la o firma care nu trebuie sa platesc ramburs.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| crys27 a răspuns:

Poti sa te faci la oriflame si eu sunt si nu plkatesc ramburs doar cand te inscri ia legatura cu un lider oriflame si dupa ce te inscrie poti plati in 19 zile comanda! Eu sunt multumita de oriflame! daca vrei un lider cauti pe net gen 'lider oriflame sau sty tu '

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Irena97 a răspuns:

Pai le-ai terminat pe toate care sunt pe piata de genul asta.

| MariaReprezentantOriflame a răspuns:

La Oriflame ai 18 zile timp pentru a plati factura. Pentru mai multe informatii te invitit sa vizitezi www.oriflame-inscrieri.blogspot.ro iar daca te inregistrezi acolo, vei primi din partea site-ului un cadou de inscriere de 90 de lei.

| Allexandra19 a răspuns:

Buna. Eu ti-as recomanda firma Infinity. pentru mai multe detalii trimite un mail la alle_xandra19@yahoo.com

| magda94 a răspuns:

La avon. Dupa ce primesti comanda ai timp 2 saptamani sa o platesti.Pt mai multe detalii ma gasesti la adresa de mail:magda020694@yahoo.com.(de pot inscrie eu dk vrei pentru ca sunt coordonatoare si ma ocup cu asa ceva)