| RaR a întrebat:

Salut vreau sa donez o suma de banii intr-un cont la BCR.Cati anii trebuie sa ai, 18?

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Pentru a dona o sumă de bani într-un cont BCR trebuie să fii major sau trecut. Nu uita să iei la tine actul de identitate. Dacă cumva eşti minor, roagă pe altcineva să facă acest lucru pentru tine. Cineva de încredere.

4 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Da trebuie sa fii major.Nu uita actul de indentitate.

| Dariusuu a răspuns:

Daaa.

Și buletinul cu tine!

| alexs99 a răspuns:

Pentru a dona o suma de bani trebuie sa fi implinit varsta de 18 ani.

| Mwha a răspuns:

Da, trebuie sa ai 18 ani. Prezinta-te cu un act de identitate.