| Ghervasuc_Claudiu_1993 a întrebat:

Vreau sa fac bani online, sunt dispus de o mica investitie numai sa mearga treaba.
Îmi puteti spune niste metode înafara de cazinouri online si prostii de astea...
Multumesc!

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

- Magazin online
- Club videochat
- etc.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca s-ar fi facut bani buni online, crezo ca mai eram atat de multi pe TPU?
Afacerile sunt afaceri si nimeni nu-ti garanteaza succesul unei investitii, unde sunt sanse sa piezi ceea ce ai investit.
Mai sanatos este sa-i pui la banca, cu dobanda la termen, sau sa cumperi marfa si sa o revinzi la piata sau intr-un magazin ori chiar online.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Investeste in tine, invata engleza, apoi discutam.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la munca, ca toti ceilalti.
Daca mergea asta, autobuzele pline de oameni care se trezesc la 5-6 dimineata, sa mearga la munca, erau goale, si nu se mai ducea nimeni la munca.

O sa o turui asa, vreo 10 ani, ca faci bani pe internet da astepti oportunitatea, si o sa ajungi sa stai cu maica-ta si cu taica-tu acasa la 50 de ani.
Si o sa te intrebe tactu, ba da tu ai de gand sa te duci la munca?
Si tu o sa zici, la 50 de ani, :
-Acum tata, am o combinatie tare tare, dau 2 click-uri aici pe zi, si scrie ca imi da 3 centi.
Fii mai realist un pic.

Eu nu inteleg asta.
Esti handicapat? Esti alergic la lumina zilei, sau la aer, sau ce ai? ca vad tot mai multi oameni care vor sa lucreze de acasa, eventual sa iei bani degeaba.
Ce sa lucrezi acasa?
Da poti lucra, daca stii sa crosetezi pulovere, e o nisa, si le faci la comanda, si faci bani.
Sau eu stiu, sa faci invitatii pentru nunta. sau mai stiu eu,
Dar si atunci esti nevoit sa iesi din casa totusi, sa iei legatura cu oamenii aia, sa le prezinti ce faci tu, si sa ii convingi sa cumpere de la tine, sa deschizi gura si sa ii convingi.

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Incaltaminte si haine SH.Eu as incerca de firmă.

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Haine si incaltaminte de firmă.