| Alecs021 a întrebat:

Vreau sa fac un magazin online de electrice. electronice insa nu stiu de unde pot cumpara en-gross.Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Din China.winking

| M7Seven a răspuns:

Trebuie sa gasesti furnizori, cel mai bine este sa cauti direct la ei pe site sau sa iei legatura cu firme care distribuie obiecte pe la magazine.Probabil o sa ai nevoie de firma pentru a face contracte si a putea cumpara marfa de la ei

| Arthiom a răspuns:

Dai niste telefoane la furnizorii mari de electronice si vezi cum te intelegi cu ei ca si "incepator". Dar ce electronice mai exact? tv-uri, tablete etc, electrocasnice, gadgeturi sau componente electronice?