| Legos a întrebat:

Salut! Vreau sa imi fac un cont revolut si dupa ce imi bag nr de telefon si bag codul ala ajung la adaugare email, iar atunci cand il pun imi da eroare, am incercat mai multe conturi dar tot asa face.Stiti ce pot face? Multumesc

1 răspuns:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Incerca sa faci de pe un alt numar de telefon si un alt email, probabil ai insistat de prea multe ori si acestia refuza sa accepte acele date. In cel mai rau caz, incearca de pe un alt device, posibil sa fie si acesta o problema.