| Anonim420420 a întrebat:

Salut. Vreau sa imi fac un portofoliu de investitii la bursa pe termen lung in companii care imi ofera dividend. Vreau sa creez un cashflow care sa imi ofere o anumita siguranta. Ce platforma imi recomandati pentru acest tip de investiție pe termen lung? Eu unul as folosi Revolut. Ce părere aveti? Ce aplicație ar trebui sa folosesc avand in vedere ca o sa investesc pe termen lung?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Bagă tu cheșflă-ul ăla intr-un depozit și șăzi blând.

| JusTPauL a răspuns:

Pe termen lung cel mai bine este interactiv Broking.
Pe YouTube găsești la domnul Dividend în ce sa investești pe termen lung.

| NitaAndreiOVB a răspuns:

Salut. Am eu o solutie buna pentru investitie pe termen lung si cu flexibilitate si este aplicatie de la Allianz in care vezi tot.