| samsungchester12 a întrebat:

Vreau sa ma ocup cu fabricarea mobilei la comanda cu un prieten, s-o dam mai ieftin decat in magazine si mai calitativ. Cum credeti, oamenii o sa se intereseze? Va avea succes aceasta idee?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca o sa stiti sa va promovati munca o sa fie si oamenii interesati

| xerxes1 a răspuns:

Este afacere de viitor.
Mai ales daca eviti suruburile la vedere pe care mai toti "meseriasii "le pun peste tot.
Corect ar fi sa foloseasca masina de gaurit multipla si sa puna dibli de lemn ascunsi, asa cum se face in alte tari de 50 de ani.