| usAlexGTX a întrebat:

Vreau sa ma stabilesc in SUA in viitor. Cum pot face rost de viza permanenta? La loteria vizelor ce sansa de castig am? Care sunt conditiile pe care trebuie sa le indeplinesc ca sa pot lua viza?(Varsta, bani, etc?)

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti gasesti loc de munca si aplici pentru viza de emigrant

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Salut! Eu stiam ca trebuie sa muncesti acolo legal sau sa te casatoresti cu cineva din SUA.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pentru condițiile de viză ai toate informațiile pe situl ambasadei USA.

| Violleta2022 a răspuns:

Loteria vizelor este deja suspendata pe termen nelimitat, cat si alocarea de vize permanente, deoarece USA a inchis granitele emigrarii, din cauza pandemiei.