| Doru_Vasile_1988 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpăr un pc nou. Nu vreau sa plătesc tot prețul dintr-o data si am vazut ca se poate plăti cu "card avantaj" dar eu nu am card avantaj am card de credit. Sunt cam nou in chestia asta cu cardurile si nu prea știu. Îmi puteți spune care este diferența dintre cardul avantaj si cel de credit?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sunt multe probleme aici. Spune-mi ce card ai (Visa, Mastercard, Maestro) de la ce banca si daca este pentru cumparaturi sau pentru salariu.

| Violleta2022 a răspuns:

CradSvantaj este un alt fel de credit card pentru cumpaarturi.
Uite aici informatia necesara sa-l poti achizitiona si cumpara cu el:
http://www.crediteurope.ro/......a-classic/

| alexandru0sorin a răspuns:

Man cu un card de credit se pot cumpara produse in rate de la magazinele partenere cu banca de la care ai cardul de credit.

| Doru_Vasile_1988 explică:

Visa de la BCR si e pentru salariu