| Moisa_Andrei_2000 a întrebat:

Salut, vreau să-mi fac un site de vînzări online și nu știu cum să-l numesc. Puteți să-mi propuneți niște denumiri, se poate să fie legate de numele meu sau a orașului meu, însă nu este obligatoriu( Mă numesc Andrei și sunt din Hîncești) Vă mulțumesc!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andusop happy

| filipcrobert a răspuns:

Hînceshop? laughing

| Andreeasps a răspuns:

Chiar crezi ca e o idee buna sa intrebi asta pe TPU? Sa zicem ca iti zice cineva un nume si tu il pui ca nume de si-te. Daca cel care te-a inspirat dovedeste ca nu e ideea ta, tu o sa fii obligat sa-i platesti drepturi de autor. Fii strategic pe domeniu Marketing!

| Moisa_Andrei_2000 explică (pentru Andreeasps):

Păi nu, eu nu fac ceva serios, adică vreau să deschid o pagină pe facebook și atît doar voiam ceva combinații între numele meu și oraș, așa ceva

| Mesteruu a răspuns:

Eu zic după numele tău Andhan și ideea mea Osm(Onlinesupermarket)