| Nshk a întrebat:

Salut,vreau sa renunt la cardul debit de la BRD,deoarece au comisioane din ce in ce mai mari si nejustificate...m-am tot uitat la oferte la diferite banci,dar una scrie pe site si alta este realitatea. Vreau sa fac un card pe care sa depun uneori bani,pentru anumite plati sau jocuri online,la brd m-am saturat ca la fiecare tranzactie sau lunar sa mi se ia o gramada de bani, de multe ori ramaneam pe - din cauza asta. Un sfat? Ce banca sa aleg? Multumesc!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am la Banca Transilvania si singurul comision este unul de 30 de bani daca verific cati bani am in cont. Mai au daca retrag de la alte banci dar au bancomate dese si evit asta. Si cel cu interogarea se poate evita daca scot 10 lei (suma minima) si cer hartie cu soldul. Uite si aici:
http://www.bancherul.ro/......ent--17561

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

ING sau BT sunt bancile cu cele mai mici comisioane de pe piata

| Țoglă a răspuns:

Îți recomand acest card de la BT: https://www.bancatransilvania.ro/......-electron/
Are 0 comision, perfect pentru tine.