| anonim_4396 a întrebat:

Salut vreau sa stiu si eu ce pot face in continuare in viata mea happy 1) Am terminat liceul din Timisoara Liceul Silvic casa verde se numea in ani acea am 21 de ani acum, am terminat pe profilul AgroTurism am luat atestatul dar am gresit ca nu m-am inscris la Bacalaureat 2) Unde imi pot presta domeniul acum ca ce sau ce ar trebui sa fac in continuare este vreo posibilitate sa ma angajez in domeniu fara bac fara facultate ce trebuie sa fac in continuare dau funda va multumesc

7 răspunsuri:
| Pandhoraa a răspuns:

Poti lucra de acasa ca operator interviu asistat de calculator
e un job part time cu contract de munca
https://www.mercury.ro/......ator-cati/
in felul asta o sa ai timp sa te pregatesti pentru BAC
eu zic sa incerci, e un job care iti permite sa-ti folosesti bine timpul
oricum, important e sa alegi sa faci ceva
se spune ca o alegere chiar si gresita e mai buna ca nicio alegere
bafta si incredere!

| Atrielle a răspuns:

Salut,

Eu ti-as sugera chiar si fara BAC sa te bagi la o multinationala. Sunt foarte multe in Timisoara si platesc OK. Ti-as sugera pentru. inceput sa cauti la departamentul de intrari/iesiri marfa (Magazie, Dispatch) pentru. ca este o idee mai usor decat operator pe linie. In plus, ar fi bine sa dai BAC-ul si sa-l iei ca ulterior sa poti promova fara probleme.

Multa bafta si nu te lasa descurajat, lucrurile care chiar merita in viata asta nu sunt usoare! happy

| RigbyBarosanul a răspuns:

Poti sa te faci prostituat!; D
apuci sa *** si tu ceva si mai si primesti bani! happy

| kanechy a răspuns (pentru RigbyBarosanul):

Mai idiot ca tine nu exista, prostii ca tine incarca site-ul degeaba.

| RigbyBarosanul a răspuns (pentru kanechy):

Iar oameni ca tine incarca Terra degeaba

| kanechy a răspuns (pentru RigbyBarosanul):

Atat de mult iti place munca de prostituat, incat incerci sa iti faci noi recruti?! PE TINE NICI DRACU NU TE FUTE MA, l.am sunat a seara si mi.a marturisit!

| Socea_Rares_1990 a răspuns:

Mai bine te angajezi la un loc de munca temporar si dati bacul. eu as am facut cand am fost la liceu inainte sa dau bacul.