| anonim_4396 a întrebat:

Salut vreau sa știu și eu dacă exista vreun loc de munca care sa lucreze de acasă țin sa menționez ca lucreze deja 8 ore dar a-si mai vrea un venit în plus am încercat sa fac livrare la domiciliu dar nu îmi place știu ca întrebarea asta a fost pusa de multe ori vreau ceva simplu sa lucreze pe pc sau telefon sau ceva fizic țin sa menționez nu prea am cunoștințe în domeniul IT vreau ceva ca zilnic sa fac măcar 40 50 de lei sau chiar 20 de lei sau măcar dacă exista și vreun site ceva care și pot sa minez dar măcar sa fiu plătit. aștept un răspuns va mulțumesc

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca vei gasi, ceea ce iti doresc, sa nu scrii la fel ca aici.

| Brizbriz a răspuns:

Exista
funda?

| RaduRobertRO a răspuns:

Sunt multe joburi are se pot face de acasa, online, de la customer service si pana la a te ocupa de conturi de social media, depinde mult de ce stii sa faci sau vrei sa inveti sa faci. Poti avea propria afacere sau poti munci pentru altii, trebuie sa spui mai mult decat ca vrei sa castigi de la 20 la 50 de lei pe ora.