| RazvanC28 a întrebat:

Salut! Vreau sa verific o masina pe car vertical insa nu sunt prea sigur ca e ok, l-a mai folosit cineva? E ok? Ofera date concrete? Multi youtuberi il promoveaza, dar de obicei genul asta de oameni se vand pentru cativa banuti, vreau sa platesc cu datele cardului(master card), imi trage mai multi bani?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ofera date concrete in cazul in care masina a fost reparata si intretinuta doar la dealerii autorizati care au introdus datele in bazele de date.

daca masina a fost carpita la service la nea gigi la colt de strada dai banii degeaba pe carvertical.

De ce ti ar trage mai multi bani?
Nu face nimeni asa ceva.

| siriusblack98 a răspuns:

Este safe de safe dar cam scump din punctul meu de vedere.

| AlexandruGeo a răspuns:

Site-ul este safe. Eu l-am folosit si a aratat informatii folositoare si nu mi-a luat mai multi bani.

| blueberry12 a răspuns:

Carvertical este sigur și merită fiecare bănuț. Informațiile furnizate sunt concentrate și ușor de citit.