| Raul9737 a întrebat:

Salut, vreau si eu sa stiu daca pot sa am incredere in oameni de pe internet care pretind ca dau bani imprumut dar cer 200 lei avans pentru legalizare si traducere, am primit si un contract de la el prin mail care trebuie sa-l semnez si sa-i transfer suma de 192 lei abia dupa imi vor fi trimisi bani imprumutati

Răspuns Câştigător
| xerxes1 a răspuns:

Ha ha, buna gluma.
Daca ia 200 de lei de la cativa pe zi nu are nevoie sa mai munceasca.
Daca nu-ti vireaza banii cum dai de ei?

2 răspunsuri:
| alexfab33 a răspuns:

Si de ce nu ii ceri sa scada suma aia din imprumut daca exista acele costuri? Vrei sa vezi ca te refuza?

| Raul9737 explică (pentru alexfab33):

Am cerut asta si a refuzat, a spus ca doar asa are banca garantie