| ktalyn178 a întrebat:

Zilele trecute o cunosinta mi-a pus in contul bancar o suma de bani, doar ca nu mi-a spus exact cati bani. Intrebarea mea este: pot afla ultima tranzactie sau suma de bani care mi-a intrat in cont in ultima saptamana? La banca unde am deschis contul sau pe vreun site?

Răspuns Câştigător
| Kaℓi a răspuns:

Da, la banca. Ceri un extras de cont si te lamuresti cu toate. Pe site poti doar daca beneficiezi de e-banking, adica ai un cont si o parola furnizate de banca al carei client esti.