| AidDja a întrebat:

Salutare,

A accesat cineva fonduri europene pentru un IMM?
E mai ok sa apelezi la o firma de consultanta sau sa te pui tu sa iei programul de finantare la mana si sa inceri sa obtii finantarea?

Multumesc!

2 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Paremi-se ca trebuie experti agreati de ei. Aratau la tv un caz, i-au respins dosarul pentru ca n-a scris sexul viitorilor angajati, daca pe pozitia x era m sau f, de parca cel ce aplica era noatradamus, si stia ce persoana cu competenta va aplica. Diverse piedici d-astea

| Sonia822 a răspuns (pentru Sonia822):

Pate-mi-se, mi-a alunecat o unghie