| MihaiSM1923 a întrebat:

Am 14 ani. Stateam si ma gandeam ce pot face ca sa scot macar 5 lei pe zi laughing. Ceva lucru online. Am scoala si nu ma voi lasa de ea. Vreau sa urmez pe viitor facultatea de geografie, dar pana atunci nu ar fi rau sa imi fac si eu proprii mei bani de buzunar. Sa nu stau sa le cer parintilor de fiecare data bani. Nu ca nu mi ar da! Sa ies la un suc cu prietenii, la o pizza etc...
Ce idei aveti sa imi dati?
Vreau ceva online

In trecut am incercat sa fac un joc dar nu mi-a iesit deoarece nu prea cunosc limbajul de programare.In Romania pe Youtube nu poti face nimic.

In fine, Astept si ideile voastre! happy Multumec mult

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Online si legal nu poti muncii si nici castiga ceva la varsta asta.
Dar poti castiga banuti buni, daca iesi afara sa-ti ajuti parintii, bunicii sau vecinii cu orice este nevoie imprejurul casei.

| Xtreamber a răspuns:

Pai dacă ai card poți sa folosești binatex
Uita-te la tutoriale cum se folosește site-ul binatex și așa poți sa faci bani
Bafta

| MihaiSM1923 explică (pentru Xtreamber):

Da,am card. Ok il voi incerca. Multumesc mult!