| dorinRSV4 a întrebat:

Salutare, am 16 ani si vreau sa fac mai mulți bani laughing majoritatea știți cum e la vârsta asta, avem nevoie de cât mai mulți bani... De obicei ma ocup cu vânzarea de telefoane, dar nu prea mai merge. As vrea ceva part time, sa lucrez de pe calculator, dacă îmi puteți da niște site URI ceva... Multumesc

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru banii astia online?

| Pandhoraa a răspuns:

Poti lucra de acasa ca operator interviu asistat de calculator dar cu acordul parintilor pentru ca nu ai inca 18 ani
e un job part time cu contract de munca
https://www.mercury.ro/......ator-cati/

| Hhwswas a răspuns:

Te apuci de programare/ grafica/ animatie. Pe viitor o sa curga cu mii / sute de euro

| catta95 a răspuns:

Nu prea exista sa faci bani din fata calculatorului stand acasa. Toate sunt fake. Cel mai simplu ar fi sa te angajezi la o fabrica. da stiu nu ai 18 ani dar te poti angaja la jumate de norma. De la 16 ani merge.