| anonim_4396 a întrebat:

Am 16ani și vreau să mă înscriu la foodpanda.
Îmi trebuie buletinul nu?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Realizezi ca ai nevoie de buletin sa te angajezi. E logic. Insa din ce stii eu, nu angajeaza minori

| Clorox a răspuns:

Nu cred ca angajeaza minori, oriunde ai nevoie de buletin.

| Iote a răspuns:

Evident ca iti trebuie SI cartea de identitate pe langa alte acte, analize medicale, etc. Dar trebuie sa ai 18 ani. Iata aici toate conditiile: https://rider.foodpanda.ro/

| Pandicornita a răspuns:

Mie mi-a trebuit. Oamenii sunt super de treaba acolo si au salariu ca lumea. Fratemiu a fost angajat acolo inainte sa intre la iniversitate.

Funda?