| Bogdanel_8205 a întrebat:

Salutare. Am discuri de vinil, vechi, cu muzica populara. Este vreun colectionar interesat, sau stie careva cum as putea sa le vand undeva, sa scot ceva bani pe ele? Ms

Răspuns Câştigător
| solumaam a răspuns:

Daca ai cont pe okazii.ro le poti pune acolo in regim de licitatie si vei primi exact banii pe care ii merita fiecare disc... poate ai unele care sunt mai valoroase si in regim de licitatie pretul lor va creste pana la suma reala!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andreutza05_1656 a răspuns:

Cred ca www.ceasurimuzicale.ro vor! cred ca asta e adresa

| Relly_2077 a răspuns:

Buna all! Sunt din Pitesti si am descoperit ca am si eu in casa discuri de vinil, vechi, cu muzica populara nu stiu daca merg dar par noi unde le-as putea vinde si eu? Daca ma poate ajuta cineva va rog contactati-ma pe id t.usaghi_21.Va multumesc