| SebySeLL a întrebat:

Salutare!
Am mai multi banuți in contul paysafe si skrill.
Cum aș putea transfera banii pe un card bancar?
Cu ajutorul carora aplicații și site-uri?

3 răspunsuri:
| Fl0ryn21 a răspuns:

Te sfătuiesc să nu folosești Skrill, îți ia jumătate din sumă numai comisionul! așa am pățit eu! Gen am avut un paysafe l-am băgat în Skrill și apoi am zis să-i bag pe card, ca apoi să văd că din 50 Ron să îmi intre doar 20 Ron, și nici de aia nu m-am putut bucura pentru că mi-a luat comision banca! Asta te sfătuiesc eu să încerci să nu folosești Skrill!

| SebySeLL explică (pentru Fl0ryn21):

Și cum faci? Ca eu cand transfer pe skrill imi zice sa aleg un alt card de credit din alte tari. Nu gasesc pentru Romania

| Fl0ryn21 a răspuns (pentru SebySeLL):

Sincer nu mai știu, dar cum ți-am mai spus, mai bine mai caută alte metode! Skrill nu îți recomand!