| bogdano008 a întrebat:

Salutare, am o intrebare as vrea sa deschid o spălătorie auto, am nevoie de niste sfaturi si de niste păreri referitor la cum ati dori sau ce v-ar plăcea să găsiți într-o spalatorie.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Un aparat de ozon.

| CatalinB11 a răspuns:

Salutare! Nu am experienta in domeniu dar, din ce am observat si am auzit la diferite persoane, spalatoriile cu "self-cleaning" merg foarte bine. Scutesti costuri precum salariile cu personalul si taxele aferente acestora. Asadar, daca dispui de banii necesari, incearca sa iei in calcul aceasta varianta. Succes!