| Tofan_Bogdan_1992 a întrebat:

Salutare,
Am o situatie mai speciala...
Am avut contract de munca pe perioada determinata in ultimii 4 ani(fara nicio zi intrerupere) si acum am contract pe perioada nedeterminata. Acesta intra in vigoare cu data de 01.01. 2018 si as dori sa fac o refinantare dar m-au sunat de la doua banci si mi-au spus ca nu se poate decat dupa trei luni de contract.
Imi puteti spune va rog daca se poate obtine mai repede refinantarea(poate sunt alte banci mai "prietenoase")?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| francut a răspuns:

Refinantare? Inseamna ca deja ai un credit. Cum l-ai facut?