| anonim_4396 a întrebat:

Salutare am si eu o intrebare.Am 8 luni lucrate in total.si din data de 08.06. 2017 mi am schimbat locul de munca este posibil ca in luna august undeva pe 14 15 sa fac un imprumut bancar? daca nu cam cand as putea?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, cele 8 luni de munca nu mai conteaza, ca nu poti aduce adeverinta de salarizare de la un loc de munca care l-ai parasit acum 1 luna.
Deci, o iei de la capat, cand implinesti 1 an la acest loc de munca, poti face credit!

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Nu l am parasit eu amgajatorul m-a mutat de pe o firma pe alta lucrez in aviatie

| erpa3zo a răspuns:

Practic nu l-am parasit doar ca mau mutat angajatori in alta firma...